DETAIL spoje: 500453 / 1

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 6 1 km Česká Lípa,,Sokolská (stanoviště 3) CL 2001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 16 4 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 17 7 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 18 7 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 19 8 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 20 9 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 23 10 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 24 11 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 25 12 km Sloup v Čechách,, CL 4004  7:04  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 26 13 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 28 14 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 29 17 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51446 30 17 km Cvikov,Svitava,obratiště CL 2305  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 31 18 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 36 24 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 38 26 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021