DETAIL spoje: 500453 / 1

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 10 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 14 4 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 15 7 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 16 7 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 17 8 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 18 9 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 21 10 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 22 11 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 23 12 km Sloup v Čechách,, CL 4004  7:04  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 24 13 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 26 14 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51446 27 17 km Cvikov,Svitava,obratiště CL 2305  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 28 18 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 29 19 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 30 20 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 31 21 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 32 22 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 34 23 km Cvikov,,Severka CL 2301  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 35 24 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021