DETAIL spoje: 500453 / 1

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 8 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 11 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 12 6 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 13 9 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 14 9 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 15 10 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 16 11 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 19 12 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 13 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 21 14 km Sloup v Čechách,, CL 4004  7:04  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 22 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 24 16 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51446 25 19 km Cvikov,Svitava,obratiště CL 2305  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 26 20 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 27 21 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 28 22 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 29 23 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 30 24 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 32 25 km Cvikov,,Severka CL 2301  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 26 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020