DETAIL spoje: 500453 / 106

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 29 1 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 21 3 km Radvanec,Maxov, CL 4004 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 6 km Sloup v Čechách,, CL 4004 16:06 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 7 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 8 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 9 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 10 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 11 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 11 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 14 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 15 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 5 19 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 20 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 20 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 16:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018, 19.4.2019, 5.7.2019, 6.7.2019, 28.9.2019