DETAIL spoje: 500453 / 11

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 6 1 km Česká Lípa,,Sokolská (stanoviště 3) CL 2001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 12 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 16 4 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 17 7 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 18 7 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 19 8 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 20 9 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 23 10 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 24 11 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 25 12 km Sloup v Čechách,, CL 4004  9:12  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 26 13 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 27 15 km Radvanec,Maxov, CL 4004  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 36 18 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 38 20 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  9:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,