DETAIL spoje: 500453 / 2

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 29 1 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 21 3 km Radvanec,Maxov, CL 4004  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 6 km Sloup v Čechách,, CL 4004  7:11  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 7 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 9 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 10 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 11 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 11 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 12 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 14 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 15 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 5 19 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 4 20 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 22 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 22 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,