DETAIL spoje: 500453 / 3

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 8 4 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 15 5 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 16 6 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 8 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 9 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 10 km Sloup v Čechách,, CL 4004  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 11 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 22 12 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 24 14 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 25 15 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 26 16 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 27 16 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 28 18 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 30 20 km Cvikov,,Severka CL 2301  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 22 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,