DETAIL spoje: 500453 / 3

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 9 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 10 4 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 17 5 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 18 6 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 19 8 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 9 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 21 10 km Sloup v Čechách,, CL 4004  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 22 11 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 24 12 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 26 15 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 27 16 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 28 17 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 29 18 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18525 30 18 km Cvikov,Lindava,křiž. CL 2305  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 34 25 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,