DETAIL spoje: 500453 / 4

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 34 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 32 1 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 23 4 km Radvanec,Maxov, CL 4004 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 22 6 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 21 7 km Sloup v Čechách,, CL 4004 14:56 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 8 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 19 9 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 18 11 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 17 12 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 10 13 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 9 14 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 16 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 17 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 15:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,