DETAIL spoje: 500453 / 5

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 4 2 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 5 3 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 8 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 11 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 11 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 12 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 13 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 14 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 15 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 16 km Sloup v Čechách,, CL 4004 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 17 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 21 19 km Radvanec,Maxov, CL 4004 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 29 21 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 22 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,