DETAIL spoje: 500453 / 6

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 30 1 km Cvikov,,Severka CL 2301 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 28 3 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 27 4 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 26 5 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 25 6 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 24 7 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 22 9 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 10 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 11 km Sloup v Čechách,, CL 4004 11:04 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 12 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 13 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 14 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 15 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 16 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 16 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 19 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 20 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 5 24 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 25 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 11:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,