DETAIL spoje: 500453 / 6

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 32 1 km Cvikov,,Severka CL 2301 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 30 3 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 29 4 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 28 5 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 27 6 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 26 7 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 24 9 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 22 10 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 21 11 km Sloup v Čechách,, CL 4004 11:04 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 20 12 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 1) CL 4007 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 19 13 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 16 14 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 15 15 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 14 16 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 13 16 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 12 19 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 11 20 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 8 23 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 11:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,