DETAIL spoje: 500453 / 9

Základní informace:

Linka: 500453IDOS
Název: Česká Lípa -Sloup v Čechách-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 5 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 6 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 7 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 10 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 10 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 11 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 12 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 17 13 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 18 14 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 19 15 km Sloup v Čechách,, CL 4004 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 20 16 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 22 17 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 24 19 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 25 20 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 26 21 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 27 22 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18526 28 23 km Cvikov,Lindava,podjezd CL 2305 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4084 30 24 km Cvikov,,Severka CL 2301 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 25 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 12:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,