DETAIL spoje: 500455 / 1

Základní informace:

Linka: 500455IDOS
Název: Česká Lípa-Dobranov-Sloup v Čechách-Nový Bor
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 4 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 6 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 7 2 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 8 4 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 5 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 6 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 9 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 9 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 10 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 11 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 15 12 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 16 13 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 17 14 km Sloup v Čechách,, CL 4004  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 18 15 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 19 17 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 20 17 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 21 17 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 22 18 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,