DETAIL spoje: 500455 / 2

Základní informace:

Linka: 500455IDOS
Název: Česká Lípa-Dobranov-Sloup v Čechách-Nový Bor
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 21 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 20 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 19 1 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 18 3 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 17 4 km Sloup v Čechách,, CL 4004  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 16 5 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 1) CL 4007  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 15 6 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 14 7 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 13 8 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 12 8 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 11 9 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 10 12 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 9 13 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 8 14 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 7 16 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 5 17 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 4 18 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště C10) CL 2001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 19 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 2 20 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,