DETAIL spoje: 500456 / 10

Základní informace:

Linka: 500456IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Manušice-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 23 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 21 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 20 4 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 19 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 18 7 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 17 7 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31588 16 8 km Skalice u České Lípy,,otočka CL 4005 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31589 15 9 km Skalice u České Lípy,,prodejna CL 4005 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 14 10 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 13 11 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 12 12 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 11 13 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 15 km Nový Bor,,Husova CL 4001 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 8 16 km Nový Bor,,stadion CL 4001 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 5 16 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 16 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 11:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,