DETAIL spoje: 500456 / 5

Základní informace:

Linka: 500456IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Manušice-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 10) CL 4001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 5 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 6 1 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 7 2 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24049 8 2 km Nový Bor,,prodejna CL 4001  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 9 2 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 10 3 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 11 4 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 12 5 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31589 13 6 km Skalice u České Lípy,,prodejna CL 4005  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31588 14 7 km Skalice u České Lípy,,otočka CL 4005  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 15 8 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 16 8 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 17 9 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 18 11 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 19 12 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 22 13 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 23 14 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 24 14 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  9:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,