DETAIL spoje: 500456 / 58

Základní informace:

Linka: 500456IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Manušice-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 24 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 21 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 20 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 19 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 18 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 17 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 16 7 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 15 7 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31588 14 8 km Skalice u České Lípy,,otočka CL 4005  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31589 13 9 km Skalice u České Lípy,,prodejna CL 4005  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 12 10 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 11 11 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 10 12 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 9 12 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24049 8 13 km Nový Bor,,prodejna CL 4001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 7 13 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 6 14 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 5 14 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020