DETAIL spoje: 500456 / 7

Základní informace:

Linka: 500456IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Manušice-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 10) CL 4001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 5 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 6 1 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 7 2 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 3 km Nový Bor,,Husova CL 4001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 11 5 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 12 5 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 13 6 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 14 7 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31589 15 8 km Skalice u České Lípy,,prodejna CL 4005 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31588 16 9 km Skalice u České Lípy,,otočka CL 4005 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 17 10 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 18 10 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 19 11 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 20 13 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 21 14 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 24 15 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 25 16 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 17 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 15:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,