DETAIL spoje: 500456 / 8

Základní informace:

Linka: 500456IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Manušice-Česká Lípa
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 23 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 22 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 21 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 20 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 19 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20402 18 7 km Česká Lípa,Manušice, CL 2001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20403 17 7 km Česká Lípa,Manušice,rozc. CL 2001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31588 16 8 km Skalice u České Lípy,,otočka CL 4005  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31589 15 9 km Skalice u České Lípy,,prodejna CL 4005  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 14 10 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 13 11 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 12 12 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 11 12 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 14 km Nový Bor,,Husova CL 4001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 7 15 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 6 16 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 5 16 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 4 17 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 18 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 19 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019