DETAIL spoje: 500457 / 4

Základní informace:

Linka: 500457IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Slunečná
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32180 14 0 km Slunečná,,otočka CL 4003  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32182 13 1 km Slunečná,,u školy CL 4003  7:41  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32181 12 2 km Slunečná,,u křížku CL 4003  7:42  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32179 11 3 km Slunečná,,koupaliště CL 4003  7:43  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31590 10 5 km Skalice u České Lípy,,sklárna CL 4005  7:46  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 9 5 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005  7:47  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 8 6 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005  7:48  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 7 7 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005  7:50  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 6 8 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005  7:51  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24049 5 8 km Nový Bor,,prodejna CL 4001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 4 8 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 2 9 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:57  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 10 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 4001  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021
nejede od 24.12.2020 do 25.12.2020, od 5.7.2021 do 6.7.2021