DETAIL spoje: 500457 / 5

Základní informace:

Linka: 500457IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Slunečná
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 2 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 3 1 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 4 2 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24049 5 2 km Nový Bor,,prodejna CL 4001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 6 2 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 7 3 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 8 4 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 9 5 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31590 10 5 km Skalice u České Lípy,,sklárna CL 4005  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32179 11 7 km Slunečná,,koupaliště CL 4003  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32181 12 8 km Slunečná,,u křížku CL 4003  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32182 13 9 km Slunečná,,u školy CL 4003  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32180 14 10 km Slunečná,,otočka CL 4003  6:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021