DETAIL spoje: 500457 / 9

Základní informace:

Linka: 500457IDOS
Název: Nový Bor-Skalice-Slunečná
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 2 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24051 4 2 km Nový Bor,,sídl.Skalická CL 4001 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24049 5 2 km Nový Bor,,prodejna CL 4001 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31587 6 2 km Skalice u České Lípy,,na kopci CL 4005 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31586 7 3 km Skalice u České Lípy,,křiž. CL 4005 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31591 8 4 km Skalice u České Lípy,,střed CL 4005 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31585 9 5 km Skalice u České Lípy,,kovárna CL 4005 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31590 10 5 km Skalice u České Lípy,,sklárna CL 4005 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32179 11 7 km Slunečná,,koupaliště CL 4003 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32181 12 8 km Slunečná,,u křížku CL 4003 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32182 13 9 km Slunečná,,u školy CL 4003 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32180 14 10 km Slunečná,,otočka CL 4003 10:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pondělí, ve středu,
- nejede od 24.12.2020 do 25.12.2020, 1.1.2021, od 2.4.2021 do 5.4.2021, od 5.7.2021 do 6.7.2021, 28.9.2021, 28.10.2021, 17.11.2021