DETAIL spoje: 500459 / 1

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 4001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 5 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 7 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 9 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 16 12 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 17 13 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 18 15 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 16 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 19 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 19 km Zákupy,,nám. CL 2113  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 20 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 21 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 22 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,