DETAIL spoje: 500459 / 107

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 4001 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 4 1 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 5 3 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 6 4 km Sloup v Čechách,, CL 4004 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 5 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 1) CL 4007 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 8 6 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 8 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 9 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 10 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 12 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 14 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 14 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 16 15 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 17 16 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 18 18 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 19 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 2) CL 2001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 22 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 22 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 23 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 24 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 25 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2019 do 26.12.2019, 1.1.2020