DETAIL spoje: 500459 / 110

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 26 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 25 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 24 2 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 23 3 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 22 4 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 21 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice (stanoviště 1) CL 2001 21:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5978 20 8 km Česká Lípa,Dobranov,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 19 8 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 18 10 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 21:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 13 12 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 14 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 15 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 16 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 18 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 8 20 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 21 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 2) CL 4007 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 6 22 km Sloup v Čechách,, CL 4004 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 5 23 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 4 25 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 25 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 22:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 26 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 4001 22:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2020 do 26.12.2020, 1.1.2021