DETAIL spoje: 500459 / 2

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 2 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 3 km Zákupy,,nám. CL 2113  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 4 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 18 8 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 17 10 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 13 12 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 14 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 15 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 16 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 18 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 21 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 22 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 22 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,