DETAIL spoje: 500459 / 5

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 4001 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 16:59 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 5 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 17:03 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 17:05 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 7 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 9 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 17:08 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 17:11 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 16 12 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 17:15 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 17 13 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 17:17 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 18 15 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 17:19 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 16 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 17:21 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 19 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 17:24 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 19 km Zákupy,,nám. CL 2113 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 20 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 21 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 22 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 25 23 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 26 24 km Velenice,, CL 2115 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38428 27 25 km Velenice,,prodejna CL 2115 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38427 28 26 km Velenice,, CL 2115 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38429 29 27 km Velenice,,starý mlýn CL 2115 17:43 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 30 28 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 17:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018