DETAIL spoje: 500459 / 8

Základní informace:

Linka: 500459IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Česká Lípa-Nové Zákupy
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 24 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 23 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 22 2 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 21 3 km Zákupy,,nám. CL 2113 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 20 4 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5976 19 7 km Česká Lípa,Dobranov,hl.silnice CL 2001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4780 18 8 km Česká Lípa,Žizníkov,rozc. CL 2001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4775 17 10 km Česká Lípa,,U Ploučnice CL 2001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 15 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 14 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 13 12 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 14 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 11 15 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 10 16 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 9 18 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 8 20 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 21 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 6 22 km Sloup v Čechách,, CL 4004 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 5 23 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 4 25 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 25 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 26 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 23:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018