DETAIL spoje: 500460 / 10

Základní informace:

Linka: 500460IDOS
Název: Nový Bor -Česká Kamenice-Děčín
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5437 23 0 km Děčín,,aut.nádr. DC 4060 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5454 21 2 km Děčín,,Zámecký rybník DC 4060 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5458 20 4 km Děčín,,škola DC 4060 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19629 19 6 km Ludvíkovice,, DC 4057 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11189 18 9 km Huntířov,, DC 4056 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20443 17 14 km Markvartice,, DC 4055 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53644 16 15 km Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska, DC 4050 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53643 15 17 km Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská DC 4050 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 13 19 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 13:44 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 12 20 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 11 21 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 10 22 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 9 23 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 8 23 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 7 24 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 4 25 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 3 26 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 2 29 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 30 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 14:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020