DETAIL spoje: 500460 / 10

Základní informace:

Linka: 500460IDOS
Název: Nový Bor -Česká Kamenice-Děčín
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5437 28 0 km Děčín,,aut.nádr. DC 4060 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5454 26 2 km Děčín,,Zámecký rybník DC 4060 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5458 25 4 km Děčín,,škola DC 4060 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19629 24 6 km Ludvíkovice,, DC 4057 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11189 23 9 km Huntířov,, DC 4056 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20443 22 14 km Markvartice,, DC 4055 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53644 21 15 km Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska, DC 4050 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53643 20 17 km Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská DC 4050 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 18 19 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 13:44 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 17 20 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 16 21 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 14 21 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 13 22 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 12 23 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 11 24 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 10 25 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 9 26 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 8 26 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 7 27 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 4 28 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 3 29 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 2 32 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 33 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 14:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020