DETAIL spoje: 500460 / 11

Základní informace:

Linka: 500460IDOS
Název: Nový Bor -Česká Kamenice-Děčín
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 2 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 3 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 4 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 5 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 6 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 7 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 8 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 9 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 15 9 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 16 10 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 17 11 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 18 12 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 13:53 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53643 20 14 km Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská DC 4050 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53644 21 16 km Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska, DC 4050 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20443 22 17 km Markvartice,, DC 4055 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11189 23 22 km Huntířov,, DC 4056 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19629 24 25 km Ludvíkovice,, DC 4057 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5458 25 27 km Děčín,,škola DC 4060 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5454 26 29 km Děčín,,Zámecký rybník DC 4060 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5441 27 31 km Děčín,,hl.nádr. DC 4060 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5437 28 32 km Děčín,,aut.nádr. DC 4060 14:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,