DETAIL spoje: 500460 / 3

Základní informace:

Linka: 500460IDOS
Název: Nový Bor -Česká Kamenice-Děčín
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 2 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 3 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 4 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 5 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 6 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 7 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 8 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 9 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 10 9 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 11 10 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 12 11 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 13 12 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  7:07  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53643 15 14 km Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská DC 4050  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53644 16 16 km Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska, DC 4050  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20443 17 17 km Markvartice,, DC 4055  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11189 18 22 km Huntířov,, DC 4056  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19629 19 25 km Ludvíkovice,, DC 4057  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5458 20 27 km Děčín,,škola DC 4060  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5454 21 29 km Děčín,,Zámecký rybník DC 4060  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5441 22 31 km Děčín,,hl.nádr. DC 4060  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5437 23 32 km Děčín,,aut.nádr. DC 4060  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,