DETAIL spoje: 500460 / 9

Základní informace:

Linka: 500460IDOS
Název: Nový Bor -Česká Kamenice-Děčín
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 2 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 3 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 4 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 5 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 6 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 7 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 8 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 9 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 10 9 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 11 10 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 12 11 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 13 12 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 11:57 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53643 15 14 km Česká Kamenice,Dolní Kamenice,Děčínská DC 4050 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53644 16 16 km Česká Kamenice,Kamenická Nová Víska, DC 4050 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20443 17 17 km Markvartice,, DC 4055 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11189 18 22 km Huntířov,, DC 4056 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19629 19 25 km Ludvíkovice,, DC 4057 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5458 20 27 km Děčín,,škola DC 4060 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5454 21 29 km Děčín,,Zámecký rybník DC 4060 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5441 22 31 km Děčín,,hl.nádr. DC 4060 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5437 23 32 km Děčín,,aut.nádr. DC 4060 12:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019