DETAIL spoje: 500461 / 10

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 2) CL 4009  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 7 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 9 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  7:22  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 9 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 10 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 11 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 14 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:34  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 16 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 1 17 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020