DETAIL spoje: 500461 / 16

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 19 4 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 18 5 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9897 17 6 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 16 7 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 15 8 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 9 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 10 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 11 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 12 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 12 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 13 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 12:43 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 13 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 14 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 15 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 18 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 19 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,