DETAIL spoje: 500461 / 17

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:22 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 12 9 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 23 10 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 11 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 12 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 13 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,