DETAIL spoje: 500461 / 2

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 7 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 9 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  8:03  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 9 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 10 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 11 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 14 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019