DETAIL spoje: 500461 / 24

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 23 3 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 4 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 5 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 5 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 18:33 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 7 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 11 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 18:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,