DETAIL spoje: 500461 / 25

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 18:47 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 9 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 10 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 11 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 12 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 13 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 13 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 14 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 15 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 19:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,