DETAIL spoje: 500461 / 31

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  5:32  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 12 9 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 10 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 11 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  5:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,