DETAIL spoje: 500461 / 33

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24037 1 0 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 2 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 3 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 6 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 7 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 8 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 8 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:02 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 9 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 10 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 23 11 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 12 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 13 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 14 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020