DETAIL spoje: 500461 / 33

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  9:37  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 9 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 10 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 15 11 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 16 12 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9897 17 13 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 18 13 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 19 14 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 14 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 15 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 16 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 16 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 17 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 18 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 10:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,