DETAIL spoje: 500461 / 35

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24037 1 0 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 2 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 3 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 6 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 7 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 8 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 8 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 13:17 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 9 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 10 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 11 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 12 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 13 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 14 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 15 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 15 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 16 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 17 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 13:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019