DETAIL spoje: 500461 / 4

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58090 27 0 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 1 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 2 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 3 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 23 4 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 5 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 6 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 7 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  5:08  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 7 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 9 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 12 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 13 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  5:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,