DETAIL spoje: 500461 / 40

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 7 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 9 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 17:33 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 9 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 10 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 11 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 14 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 17:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,