DETAIL spoje: 500461 / 7

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 1 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 4 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 5 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  6:07  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 12 9 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 10 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 11 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 15 12 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 16 13 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9897 17 14 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 18 14 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 19 15 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 20 15 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 1) CL 4009  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 21 16 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 22 17 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 24 17 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 25 18 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 26 19 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  6:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,