DETAIL spoje: 500461 / 8

Základní informace:

Linka: 500461IDOS
Název: Nový Bor-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9897 17 0 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 16 1 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 15 2 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 14 3 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 13 4 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 11 5 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 10 6 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 9 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 8 7 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  7:31  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 7 7 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 6 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 5 9 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 4 12 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 3 13 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 14 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021