DETAIL spoje: 500462 / 10

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 0 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 1 km Volfartice,, CL 2015  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 2 km Volfartice,,u mostu CL 2015  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 3 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 4 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 7 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 8 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 9 8 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 9 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 9 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 10 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 10 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019