DETAIL spoje: 500462 / 106

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9897 33 0 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 32 1 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 31 2 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 4 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 5 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 6 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 6 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 7 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 11:29 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 8 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 9 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 10 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 10 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 11 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 12 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 13 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 14 km Volfartice,,bytovky CL 2015 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 14 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 15 km Volfartice,, CL 2015 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 16 km Volfartice,,u mostu CL 2015 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 17 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 18 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 19 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 21 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 22 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 23 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 23 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 12:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020