DETAIL spoje: 500462 / 110

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 0 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 1 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 2 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 3 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 3 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 4 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 5 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 6 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 7 km Volfartice,,bytovky CL 2015 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 7 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 8 km Volfartice,, CL 2015 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 10 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 11 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 12 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 14 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 15 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 16 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 16 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 17 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 17 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 16:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,