DETAIL spoje: 500462 / 111

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 2 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 6 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 7 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 8 km Volfartice,,u mostu CL 2015 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 9 km Volfartice,, CL 2015 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 11 km Volfartice,,bytovky CL 2015 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 12 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 13 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 14 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 14 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 15 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 16 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 17 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 17 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 18:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019