DETAIL spoje: 500462 / 113

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 2 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 6 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 7 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 8 km Volfartice,,u mostu CL 2015 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 9 km Volfartice,, CL 2015 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 11 km Volfartice,,bytovky CL 2015 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 12 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 13 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 14 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 14 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 15 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 16 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 17 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 18 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 20:23 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 18 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 19 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 19 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 20 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 21 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 36 22 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 1) CL 4009 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 37 23 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 38 23 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 40 24 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 41 25 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 42 26 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 43 27 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 20:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019