DETAIL spoje: 500462 / 14

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 7 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 8 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  8:14  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 9 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 10 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 11 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 11 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 12 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 13 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 14 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 15 km Volfartice,,bytovky CL 2015  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 15 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 16 km Volfartice,, CL 2015  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 17 km Volfartice,,u mostu CL 2015  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 18 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 19 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 20 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 22 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 23 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 24 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 24 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 25 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  8:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,