DETAIL spoje: 500462 / 16

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 0 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 1 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 2 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 3 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 3 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 4 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 5 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 6 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 7 km Volfartice,,bytovky CL 2015  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 7 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 8 km Volfartice,, CL 2015  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 10 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 11 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 12 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 14 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 15 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 16 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 16 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 17 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 18 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  9:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,