DETAIL spoje: 500462 / 2

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58090 45 0 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 1 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 2 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 3 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 3 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 4 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 5 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 6 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 7 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 9 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 9 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  4:49  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 10 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 11 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 12 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 12 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 13 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 14 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 15 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 16 km Volfartice,,bytovky CL 2015  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 16 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 17 km Volfartice,, CL 2015  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 18 km Volfartice,,u mostu CL 2015  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 19 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 20 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 21 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 23 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 24 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 25 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 25 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 26 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 27 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 28 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 29 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 30 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 31 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,